کارآموزی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی رشته حسابداری گزارش کامل

 کارآموزی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی رشته حسابداری گزارش کامل

کارآموزی سپاه پاسداران

شکل ظاهری پروژه :

 

پروژه کارآموزی سپاه توسط دانشجویان رشته حسابداری تهیه شده و یک گزارشی از سیستم های حسابداری و فرم های مورد نیاز و کاربردی در سپاه گردآوری شده تمامی مستندات و گزارش ها در سیستم حسابداری سپاه مرحله به مرحله تصویری شرح داده شده است کارآموزی مناسب برای دانشجویان کاردانی و کارشناسی رشته های حسابداری با گرایش های مختلف می باشد و طبق دستورالعمل دانشگاه های پیام نور،علمی کاربردی و غیرانتفاعی می باشد.

کارآموزی سپاه

طبق استاندارد دانشگاه ها برای ارائه گزارش کارورزی در سپاه باید در چند فصل تشکیل شود و نسبت به مکان کارآموزی خود آن را شرح دهید که ما در اینجا در 3 فصل تمامی مواردی که برای گزارش کارآموزی نیاز هست را آورده ایم.

تمامی نرم افزارهای حسابداری که در حوزه های سپاه پاسداران استفاده می شوند تقریبا به یک شکل هستند و یک پروسه مشخصی را طی می کنند و نگران این نباشید که شاید سپاه منطقه شما از پروسه دیگری تبعیت کند سیستم و الگوریتم کلیه کارهایی که مربوط به حسابداری می شود مثل هم هستند ما تمامی کارها را انجام داده ایم فقط کافیست مشخصات خود را درج نمائید.

گزارش کارآموزی شامل 3 فصل در 44 صفحه گردآوری شده در قالب فایل ورد قابل ویرایش می باشد پروژه مناسب تمامی گرایش های حسابداری بوده وتمامی این گزارشها توسط دانشجویان صورت گرفته و نگارش یافته بعد از آخرین فصل چند فرم پیوست می باشد.

چطوری دانلود کنم؟

برای تهیه کارآموزی سپاه هزینه آن را پرداخت می کنید و بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود نمایش داده می شود به آسانی دانلود کنید

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *